Dla nas Klient jest najważniejszy!

FOLIA DO SIANOKISZONKI, SZNUR DO PRAS I OWIJAREK, SIATKA DO OWIJANIA BALOTÓW

Folia do sporządzania sianokiszonek przy zastosowaniu maszyn do belowania. Sznur wykorzystywany jest w rolnictwie w prasach kostkujących do wiązania słomy, siana oraz kiszonki. Siatka jest przeznaczona do belowania siana, słomy i kiszonki lub suszonych roślin pastewnych do okrągłych balotów.

NAWOZY MINERALNE

Są to substancje używane w uprawie roślin w celu wzbogacenie gleby w składniki pokarmowe niezbędne dla rozwoju roślin i polepszenie jej właściwości fizycznych, chemicznych i biologicznych. W swojej ofercie posiadamy nawozy azotowe, fosforowe, magnezowe, potasowe, wapniowe oraz mieszane.

ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN

Substancje przeznaczone do ochrony roślin uprawnych przed organizmami szkodliwymi, niszczenia niepożądanych roślin, regulowania wzrostu, rozwoju i innych procesów biologicznych w roślinach uprawnych oraz do poprawy właściwości lub skuteczności tych substancji.

PASZE, KONCENTRATY, PREMIKSY, KOMPONENTY PASZOWE

Materiał paszowy przeznaczony do karmienia bydła, trzody chlewnej oraz drobiu.

WĘGIEL KOSTKA, ORZECH, EKOGROSZEK

Posiadamy węgiel polski oraz importowany.

NASIONA KUKURYDZY, MIESZANKI TRAW

Szeroki asortyment odmian polskich i zagranicznych.

O nas

Nasza firma na rynku funkcjonuje nieprzerwanie od 2003 roku. Każdego dnia kierujemy się polityką jakości, mając na celu osiąganie wysokiego poziomu sprzedaży i akumulacji przy właściwych relacjach kosztów. Narzędziem do osiągnięcia powyższego celu jest odpowiedni system zarządzania.

Firma nasza posiada znaczącą pozycję w strukturze handlowej. W kontaktach z interesantami staramy się być dobrym i kompetentnym doradcą. Zatrudniony zespół dokłada wszelkich starań, by utwierdzić klientów w przekonaniu, iż jesteśmy wiarygodni, skuteczni i rzetelni. Staramy się, aby nasze propozycje były zawsze konkurencyjne. W obecnej chwili współpracujemy z największymi i najbardziej cenionymi producentami w kraju i Europie, poszerzając systematycznie rekomendowane przez naszych klientów produkty, które są skuteczne i sprawdzone w praktyce. Prowadzimy sprzedaż detaliczna i hurtową. Przy zakupie większych partii towaru dostarczamy go własnym transportem. Staramy się by nasze usługi były w najwyższej jakości i w pełni spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Spotkać nas można na większości ważnych imprezach i wystawach branżowych. Od wielu lat kompleksowo obsługujemy branżę rolniczą.

Punkt sprzedaży

  •   85 716 32 25
  •   ul. Mickiewicza 95, 19-100 Mońki

Przydatne informacje

Ketoza jest chorobą metaboliczną krów mlecznych wysokowydajnych.
Występuje najczęściej po wycieleniu, od pierwszego do szóstego tygodnia. Zdarza się też przed porodem.
Jakie są jej objawy?
- spadek spożycia pasz
- spadek produkcji
- apatia, otępienie
- szybki spadek masy ciała
- bezwład żwacza
- zapach acetonu w wydychanym powietrzu
- łajniak suchy, ciemny pokryty śluzem,
- zaparcia
- spadek białka i wzrost tłuszczu w mleku
- mleko ma zmieniony zapach i smak, po podgrzaniu waży się
Jak ją leczyć? Czytaj więcej!

De Heus Polska

Producent pasz
W pratotechnice wysiew traw najczęściej przypada na termin wiosenny. Jednakże trawy cechuje duża tolerancja na opóźnianie terminu siewu. Rośliny te mogą być zarówno wysiewane w okresie letnim (do końca lipca), jak również w okresie jesiennym (we wrześniu). Zastosowanie późniejszego terminu siewu nie ograniczy plonu w latach pełnego użytkowania. Czytaj więcej!

PIETRZAK

Centrala nasienna
Kukurydza jest rośliną mającą wysokie potrzeby pokarmowe. Najintensywniej pobiera ona azot i potas, ale w porównaniu z innymi roślinami potrzebuje także dużo wapnia i magnezu. Tempo pobierania składników jest zróżnicowane w poszczególnych okresach rozwoju. Intensywne zapotrzebowanie kukurydzy na składniki pokarmowe występuje w okresie od fazy 6- 8 liści i trwa do fazy zasychania znamion. Rośliny kukurydzy zwykle w okresie od drugiej dekady czerwca do połowy sierpnia pobierają około 65% całkowitej ilości azotu. Reszta zużywana jest w początkowym okresie wzrostu (23%) i podczas wypełniania ziarna (12%). W przypadku azotu ważna jest nie tylko wielkość dawki N ale termin jej zastosowania. Czytaj więcej!

Monika Górzyńska

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego